Penzion Jindrichuv Hradec Dobre casy

*** Penzion Dobre casy ubytovanie Jindrichuv HradecPenzión Dobré časy Ubytovanie Jindrichov Hradec Popis :
Vznikol z objektu bývalého mlyna na rieke Nežarce o ktorej nájdete prvé zmienky už koncom 15 storočia. Vytvirili sme tu pre vás útulnú reštauráciu a penzión splnujúci predstavy náročnych hostí, ktorý uprednostnujú prírodu, kľudné ubytovanie a vynikájúcu kuchynu.

Penzión Dobré časy Ubytovanie Jindrichov Hradec Ubytovania :
Personál má to najlepšie vystupovanie. Ubytovanie je komorné v štýlových 2 až 3 miestnych izbách a 4 miestnych apartmánoch vybavených sprchou, WC, trezorom, telefónom, Tv a internet. K dispozícii je trezor na recepcii a výtah. Kapacita 24 miest.

Penzión Dobré časy Ubytovanie Jindrichov Hradec Reštaurácia :
Najmodernejšie zariadená kuchyna a štýlová reštaurácia s ponukou ktorá uspokojí aj najnáročnejšćh  milovníkov zveriny rýb a ostatných tradičných jedál.

Penzión Dobré časy Ubytovanie Jindrichov Hradec Okolie :
Penzión je umiestnený na samote ale autom sa za 3 minuty dostanete do centra. Pešo či na bycikli vám to bude trvať o pár minút dlhšie. Veĺmi blízko najdete dalšie pamiatky a  prírodné krásy.

Penzión Dobré časy Ubytovanie Jindrichov Hradec Pamiatky :
Kultúrne a historické pamiatky : Štátny hrad a zámok, proboštský kostol Nanebovzatie panny Marie, kaplnka sv. Marie Magdalény, kostol sv. Kataríny, kostol sv. Jakuba, mestská pamiatková rezervácia.

Dalej sa tu nachádza : letisko zimný štadión, fotbalové, a volejbalové ihrisko, tenisové kurty, krytý plavecký bazén, plaváren, aquapark
Penzion Jindrichuv Hradec Dobre casy - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Jindrichuv Hradec Dobre casy - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Jindrichuv Hradec Dobre casy - možnosť pripojenia na internetPenzion Jindrichuv Hradec Dobre casy - k dispozícii letná terasaPenzion Jindrichuv Hradec Dobre casy - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Jindrichuv Hradec Dobre casy - akceptuje creditné karty VISAPenzion Jindrichuv Hradec Dobre casy - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Jindrichuv Hradec Dobre casy - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Jindrichuv Hradec Dobre casy - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Jindrichuv Hradec Dobre casy - Izby s vlastnou toaletouPenzion Jindrichuv Hradec Dobre casy - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Dobre casy ubytovanie Jindrichuv Hradec Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -7 °C
Vietor: 10 m/s

Adresa: Penzion Dobre casy mlyn na Nezarce 117 Jindrichuv Hradec 37701 Czech Republic

E-mail: Penzion-Jindrichuv-Hradec-Dobre-Casy@cz-hotel.eu